Психотерапевтичний центр

Ми повертаємо смак життяЛікування від депресійЛікування алкоголізмуЛікування від куріння

Наш центр

У нас Ви завжди знайдете

Увагу

Увагу

Позитив

Позитив

Професіоналізм

Професіоналізм

Навіщо звертатися до психотерапевта

Приводів для звернення до психотерапевта завжди досить: від банальної конфліктності до психосоматики, коли вже сигналить тіло, але лікарі не знаходять патології. Може боліти голова, серце або шлунок. Лікарі кажуть: «у вас все в порядку», а біль зберігається. В цьому випадку психотерапія вкрай необхідна, якщо не пролікувати ці розлади, то поступово вони можуть перейти в реальну хворобу. Душевний дискомфорт, застрявання в конфліктних ситуаціях, тривога, апатія, пригніченість або дратівливість, нервозність, порушення сну - все це сигнали душі, що вимагають уваги і допомоги. Так само, як і зубний біль - сигнал для звернення до стоматолога. Чим довше людина перебуває в переживаннях, тим більше часу буде потрібно для їх усунення.

Ми не боги і не всесильні

Коли ми можемо допомогти

Більшість людей не вживають алкоголь в кількості або з частотою, які можуть погіршити їх здоров'я. Однак 5-10% людей мають проблеми з вживанням алкоголю.
Ми допомагаємо побороти цю недугу

Лудомания або гемблінг - пристрасть до азартних ігор, зазвичай приводить неспроможності особистості. Поняття лудоманії розширилося за рахунок комп'ютерних ігор та ігрових автоматів.
Ми допомагаємо позбутися цього

       

       

Депресивний розлад - це відчуття печалі, настільки інтенсивне, що заважає нормальному життю людини. Розвивається після втрати або іншого сумної події, триває довго.
Ми допомагаємо вийти з цього стану

Участь в бойових діях, сексуальне або фізичне насильство, переживання катастрофи, природного або техногенного можуть привести к посттравматіческому розладу:
Ми зможемо Вам допомогти

0
врятованих доль
0
врятованих сімей
0
повернень до життя
0
задоволених пацієнтів