Наші послуги

Ви запитаєте чому ми не можемо самостійно знайти вихід з багатьох життєвих ситуацій і як це змінити? Це складне питання і якби людство знало універсальна відповідь на нього, ключ від вирішення будь-якої кризової ситуації був би в кишені у кожного. Але не існує ні універсальної відповіді, ні ключа, тому люди створили таку науку, як ПСИХОТЕРАПИЯ. Саме вона, кажучи науковою мовою, вивчає закони породження і функціонування психічного відображення людиною об'єктивної реальності в процесі його життєдіяльності, закономірності при яких формуються і розвиваються психічні процеси, стани і властивості людини. Ну а якщо перевести на звичайну мову - ефективно допомагає людям з рішенням будь-яких проблем, які ускладнюють їм життя.

Посередником між людиною і наукою виступають психотерапевти. Професійно вивчаючи людини, володіючи значним багажем знань, досвіду, практики і статистики, знаючи сучасні методи психотерапії, психологічної допомоги та консультування - практичний психотерапевт не стане давати «життєвих порад», він дійсно допоможе вам професійною консультацією пройти по лабіринту склалася життєвої ситуації і вийти з нього з мінімальними фізичними, моральними і матеріальними втратами. Часто в житті бувають ситуації, де допомога чи консультація професійного психотерапевта просто необхідна!

 У нашому психотерапевтичному центрі Лещенко працюють фахівці психотерапевти з багаторічним досвідом роботи. Ми ефективно допоможемо вам вирішити конкретні проблеми, що заважають комфортно жити або вести свій бізнес. Приходьте в наш центр. Ми постараємося вам допомогти!