Психосоматичне захворювання характеризується одним або більшою кількістю хронічних фізичних симптомів, що супроводжуються значними і невідповідними рівнями страждання, занепокоєння і труднощів в повсякденному функціонуванні.

  • Люди з психосоматичних захворюванням стурбовані своїми симптомами і витрачають надмірна кількість часу і енергії на ці симптоми і побоювання про здоров'я.
  • Лікарі ставлять діагноз розлади, коли люди продовжують бути стурбованими і стурбованими своїми симптомами після виключення фізичних розладів, або коли їх реакція на фізичний розлад незвично інтенсивна.

Люди з психосоматичними захворюваннями не створюють симптоми свідомо чи не удають, що мають ті чи інші симптоми, які можуть бути або пов'язані або не пов'язані з іншого медичною проблемою. Людина з психосоматичних захворюванням, що має іншу проблему медичного характеру, приймає її занадто близько до серця. Наприклад, після інфаркту міокарда вони можуть повністю одужати фізично, але можуть продовжувати вести себе, як інваліди, або постійно турбуватися про інше інфаркті.

Багато людей з цим розладом не усвідомлюють, що у них психічне захворювання, і переконані, що у них є фізичні симптоми, що вимагають медичної допомоги. В результаті, вони зазвичай продовжують чинити тиск на лікарів з метою проведення додаткових або повторних аналізів або лікування, навіть якщо ретельний огляд не виявив нічого або нічого серйозного.

Симптоми

Люди з психосоматичних захворюванням стурбовані своїми фізичними симптомами, зокрема тим, наскільки серйозними вони можуть бути. Для цих людей побоювання щодо здоров'я часто є основним і іноді всепоглинаючим фокусом в життя.

Люди з психосоматичних захворюванням надмірно турбуються про симптоми і їх можливі катастрофічні наслідки. Їх занепокоєння непропорційно з їх симптомами. Люди можуть витлумачити нормальні відчуття або дискомфорт, такий, як бурчання живота, як фізичне порушення. Вони часто думають найгірше про будь-яких наявних у них симптоми. Самі симптоми або надмірне занепокоєння про них заподіює страждання або порушує всі аспекти повсякденного життя. Деякі люди впадають в депресію.

Багато хто не реагують на медичне лікування, що може навіть посилити симптоми. Деякі надзвичайно сприйнятливі до побічних ефектів лікарських препаратів.

Симптоми можуть зменшуватися або збільшуватися, але симптоми залишаються і рідко проходять повністю на скільки-небудь тривалий час.

Діагноз

Лікарі ставлять діагноз психосоматичного захворювання, коли люди:

  • мають симптоми, які надзвичайно їх турбують і / або порушують їх повсякденну діяльність;
  • постійно думають про те, наскільки серйозними є їхні симптоми;
  • надзвичайно стурбовані своїм здоров'ям або симптомами;
  • витрачають надмірна кількість часу і енергії на ці симптоми і побоювання про здоров'я